Pavel Šporcl – známý houslista, jenž vystoupil ve slavné Carnegie Hall v New Yorku. Vystoupení na pódiu prestižní koncertní síně, kde před ním vystupovali nejslavnější světoví hudebníci, bylo pro Šporcla splněným snem.

„Je to důležité i pro kariéru jako takovou. Hrát v Carnegie je zážitek. Hrál jsem s americkým orchestrem pro americké publikum. A přijel jsem si to především užít,“ hlásil po vystoupení, které publikum ocenilo bouřlivým aplausem.

Tomáš Jeřábek – herec, jenž je známý jako velmi hamižný bankéř z reklamy. Postavu tlustého bankéře i hlášku spojenou s tanečkem: „Pak si vezme u nás nejdražší půůůůjčku...“ zná snad každý.

Jeřábka ale znají diváci také jako seriálového, filmového a divadelního herce! Naposledy se objevil např. ve filmu Gangster Ka. Tam hrál úplatného politika. Je také hercem a jednou z kmenových autorských tvůrčích osobností divadla Vosto5.

Dana-Sofie Šlancarová – spoluautorka knihy Návod na ženy, jež radí pánům, jak se chovat k ženám. Zakladatelka projektu Cyklická žena®, která se nebojí mluvit otevřeně o tématu, o němž se stydíme mluvit nahlas a na rovinu - tedy o ženské sexualitě.