Česká tvář prodejce Best of British cars s.r.o. byla pozvána na slavnostní otevření nového centra Jaguar Land Rover v Ostravě, jež probíhalo ve velkém stylu. Přišla nejen spousta obdivovatelů, ale rovněž majitelů těchto luxusních značek.

Kromě nádherných automobilů se velké obecenstvo, složené zejména z pánů, mohlo těšit z přítomnosti noblesních dam, v nádherných róbách. Celá budova elektrizovala přepychem a vysokým životním stylem. Po poděkování společníkům a významným partnerům se přešlo k tradici, kdy naše nádherná Miss World Taťána Kuchařová spolu s majitelem autosalonu slavnostně přestřihli pásku.

Přibližně v polovině programu jej obohatili svým zpěvem Roman Ondráček a Miloš Pokorný, které je mimo jiné možno spatřit za volanty Range Roveru. Senzací večera byla česká předpremiéra úplně nového SUV vozu F – Pace. Jeho odhalení se ujala právě Taťána Kuchařová.  Tuto společenskou událost v Moravskoslezském regionu si nenechala ujít vybraná společnost z velmi širokého okolí a spousta vzácných hostů přicestovala nejen z Prahy, ale také ze zahraničí.

Taťána přijela Jaguarem do nového autoaslonu v Ostravě

Jak nám sama Taťána sdělila, je opatrnou řidičkou, co se snaží předjímat situaci na vozovce, ale když si to může dovolit, ráda si užívá i svižnější jízdu. Na otázku, co jí vyhovuje právě na této značce, se nechala slyšet: „Jaguar je velmi moderní automobil a kromě ladných křivek mne na něm uchvátily jeho jízdní vlastnosti. Navíc se uvnitř cítím hýčkaná jako princezna, a to díky luxusnímu vybavení a úžasnému interiéru.“

Má tedy vytížená modelka, která je symbolem krásy a dobrého srdce, čas sama na sebe? „I když jsem velmi časově vytížená, snažím se zároveň udělat rovněž čas sama pro sebe. Hodně cvičím a medituji, snažím se trávit čas s rodinou a mým přítelem Ondřejem Brzobohatým. Přiznávám, že někdy mám náladu nic nedělat a odpočívat u nějakého dokumentárního filmu.“

Taťána Kuchařová, odhalení Jaguaru F-Pace

Majitel Best of British cars Ing. David Kiša nejprve provedl všechny hosty celou unikátní budovou autosalonu, kde přestavil nejen obrovskou terasu na letní i zimní akce, ale taktéž tajemnou hand-over místnost, která slouží k předání automobilu novému majiteli velmi emotivním způsobem, který nemá ve světě obdoby. To, že vůz značky Jaguar denně užívá nepřeberné množství celebrit, není žádným tajemstvím.

Své nám o tom řekl sám hrdý majitel autosalonu: „Ať už se jedná o Jaguar či Land Rover, využívá je mnoho českých a zahraničních celebrit. Tyto vozy jsou úzce spojeny s vysokým standardem, pohodlím a luxusem, ale určité modely dokáží zaujmout i příjemnou cenou.“ Mezi zmíněné celebrity patří např. i Dara Rollins, Patrik Hezucký či Marek Jankulovski. Dále Victoria Beckham, Jeremy Clarkson, a za nemalou zmínku stojí britská královská rodina.

Taťána Kuchařová, odhalení Jaguaru F-Pace

„Prodejem automobilu u nás nic nekončí, ale naopak začíná a jsme za to rádi – s našimi klienty si budujeme dlouhodobý přátelský vztah,“ dodává majitel, „Klienty jsou především muži v produktivním věku, vlastníci firem i jednotlivci. Stále častěji to ovšem bývají i rodiny s dětmi, kterým je sympatická velikost a bezpečnost našich vozů“.

Společnost Best of British cars a Taťánu Kuchařovou spojuje nejen značka Jaguar, ale rovněž empatie vůči potřebným. Best of British cars dlouhodobě podporuje charitativní projekty na Ostravsku a Taťána v roce 2008 založila úspěšnou nadaci – Krása pomoci, která se soustředí na projekty pro péči o seniory. To, že si ráda užívá luxusu, tedy neznamená, že je pyšná nebo snad dokonce sobecká.

Díky nadaci Krása pomoci se jí podařilo zachránit nebo vylepšit život mnoha seniorům a během sedmi let podpořila projekty moderních sociálních služeb pro seniory v České republice částkou přesahující 26 milionů Kč. „Na jednu stranu mne inspirovala maminka, protože je zdravotní sestra. Ukázala mi, jak je pomoc druhým důležitá. Na stranu druhou mne hodně ovlivnila sestra, jež tento pocit umocnila.“