Česká republika – Grónsko 6:0 (2:0)

• Branky a nahrávky: 5. Holý (Janovský), 9. Cupák (Janovský), 23. Holý (Rešetár), 23. Rešetár (Cupák), 37. Janovský, 39. Hrubý (Slováček). Rozhodčí: Cílek, O. Černý. ŽK: Cupák - Johl. ČK: 27. Cupák – 29. Zeeb. Diváci: 450.
  • Sestavy:
  • Česká republika: Vahala (Gerčák) – Kovács, Seidler, Záruba, Slováček – Rešetár, Holý, Janovský, Cupák – D. Drozd, Hrubý, P. Drozd, M. Mareš. Trenér Tomáš Neumann.
  • Grónsko: G. Petersen (Fritsen) – Johl, J. Broberg, Zeeb, Jensen – Madsen, A. Petersen, Berthelsen, N. Petersen – Gronvold, Bidstrup, Hermann, L. Broberg. Trenér René Olsen.

Češi začali proti nebezpečnému soupeři aktivně, hned ve třetí minutě nastřelil Rešetár tyč. I Grónsko se prezentovalo několika nebezpečnými protiútoky, ale největší příležitosti soupeře zlikvidoval Vahala. Ten mohl v 5. minutě sledovat první rohový kop Čechů, při kterém Janovský našel Holého a ten skóroval.

Naprosto totožná situace, jen z opačné strany, se opakovala v deváté minutě! Janovský rozehrál rohový kop, avšak úspěšným střelcem byl tentokrát Cupák – 2:0. A skóre mohlo být i vyšší, jenže to by Kovács nesměl nastřelit po pěkné kombinaci pouze tyč grónské klece.

Ve druhé části přidali Češi další čtyři branky

Druhý poločas začal národní tým ideálně. Hrubý sice ještě nastřelil tyč, ale ve 23. minutě dali Češi dva góly. Nejprve využil přihrávku Rešetára Holý a krátce po něm skóroval sám kapitán Rešetár po přihrávce Cupáka – 4:0.

Cupák se ve 27. minutě poroučel ze hřiště, když uviděl druhou žlutou kartu od rozhodčího O. Černého. Nicméně o dvě minuty později se vyfauloval i grónský Zeeb při úniku Slováčka, ale ani Češi nedokázali přesilovku využít.

Na pátý gól čekala zaplněná hala do 37. minuty, v níž skóroval nejlepší český hráč Janovský. Skóre uzavřel minutu před koncem mladíček Hrubý. Premiéru na hřišti si během druhé půle odbyl i hradecký futsalista David Drozd, který se dokonce ocitl ve dvou šancích, ale ani v jedné z nich nedokázal skórovat.