Marku, utkání rozhodla zdánlivě kontroverzní branka. Analýza u videa však ukázala, že gól byl uznán správně. Jak to vypadalo optikou střelce?
Nemyslím si, že tam byl faul, jak to reklamovali domácí. Bylo to hodně rychlé, nicméně co jsem viděl já, hráč Olomouce mezi kruhy sám zakopl. Možná tam byl jemný kontakt našeho hráče, ale nic velkého. Faul je, když ho zapíská rozhodčí, což se nestalo. Jen jsem do puku plácl a spadlo to tam. Byl v tom i kus štěstí.

Do konce prodloužení už mnoho času nescházelo. Honily se vám v hlavách myšlenky ohledně nájezdů?
O nájezdech jsme neuvažovali. Myslím, že mohu mluvit za celý tým, že jsme to chtěli urvat už v prodloužení. Je dobře, že se nejely nájezdy, protože tam je to hlavně o štěstí. Myslím, že naše výhra za dva body je zasloužená.

Dá se bez větších problémů skloubit hra v extraligovém týmu i partnerském Frýdku-Místku?
Do Frýdku jezdím zejména proto, abych si splnil nějaké starty, ale je jasné, že víc mě to baví za Oceláře. Včera jsem hrál zápas v Opavě, dnes v Olomouci, hned zítra jedeme do Chomutova. Na cestách strávím dost času, ale nemohu si stěžovat. Jsem mladý, sil mám dostatek, je z čeho čerpat.

Extraliga velmi rychle směřuje do závěrečného finiše základní části. Dnešní dva vydřené body z Olomouce můžete vnímat pozitivně...
S tím naprosto souhlasím. V naší situaci má nyní každý bod cenu zlata. A jak už někdo z našeho mužstva nedávno někde říkal, teď už hrajeme v podstatě play-off. Do konce základní částí zbývá po dnešku 13 kol, ve hře tedy zůstává 39 bodů. To je velké číslo a my musíme v dalších zápasech ukrojit co největší kousek!