„Naším cílem je být na českém trhu největším zábavním webem pro mladé, a to právě díky vysoce kvalitnímu a cool obsahu se zaměřením na nové trendy - ať již z oblasti e-sportu nebo fenoménu youtuberů,“ podotkl Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima.

Nový web Prima COOL nabízí čtenářům články týkající se televizních seriálů, filmů, počítačových her. Na své si přijdou také milovníci automobilů či sportu. Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, avšak nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků.

Výraznější propojení s partnerským portálem You.bo

Šéfredaktorem je Petr Cífka, který má za sebou úspěšné projekty filmového webu MovieZone.cz nebo 1000 věcí, co mě serou. Opírá se o kolektiv autorů v čele s herním guru Zdeňkem Princem (ex-šéfredaktor Hrej.cz), Radkem Londinem (ex-šéfredaktor Maxim.cz) a filmovým a seriálovým publicistou Karlem Ryškou.

Nový web klade mnohem větší důraz na původní a originální video obsah. Už teď se mohou uživatelé bavit u nového herního magazínu COOLGames. Na nejzajímavější tituly z programů kanálů televize Prima upozorňují COOLtovky v bedně a jakousi tematickou hitparádou filmů je COOL10.

V zimě se však objeví řada nových formátů, a to i komediálních. Vzhledem ke vrůstající popularitě video obsahu došlo na webu k výraznějšímu propojení s partnerským portálem You.bo. Na webu Prima COOL tak mohou návštěvníci najít každý den tři tipy na vybraná videa a navíc jeden exkluzivní příspěvek od spřízněného youtubera.