Program Hokejových her Brno 2016
Pátek 1. ledna 2016:
(10:00 – 12:00) Veřejné bruslení
(13:00 – 15:00) Veřejné bruslení
(16:00 – 18:00) Veřejné bruslení
Sobota 2. ledna 2016:
(10:30 – 12:00) Trénink HC Kometa Brno (přístupný veřejnosti)
(13:00 – 17:00) Utkání 6. a 8. tříd: HC Kometa Brno – HCM Warrior Brno
(18:00 – 19:00) Trénink HC Škoda Plzeň
(19:00 – 21:00) Veřejné bruslení
Neděle 3. ledna 2016:
(09:00 – 10:00) Trénink 4. tříd HC Kometa Brno, Technika Brno a HCM Warrior Brno
(13:00 – 17:00) Utkání 33. kola TELH: HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
(17:30 – 21:00) Utkání 23. kola 2. ligy: HC Technika Brno – SHK Hodonín
Pondělí 4. ledna 2016:
(09:00 – 11:30) Bruslení dětí ze základních škol
(12:00 – 13:00) Trénink juniorů HC Kometa Brno
(13:15 – 14:15) Trénink mládeže HC Kometa Brno
(14:45 – 17:00) Utkání ELMD: HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
(17:30 – 19:30) Veřejné bruslení
(20:00 – 21:30) Veřejné bruslení
Úterý 5. ledna 2016:
(09:00 – 11:30) Bruslení dětí ze základních škol
(12:15 – 13:15) Trénink juniorů HC Kometa Brno
(13:30 – 14:30) Trénink mládeže
(17:00 – 20:00) Utkání mládeže: Morava U16 – Čechy U16
(20:00 – 21:30) Veřejné bruslení
Středa 6. ledna 2016:
(09:00 – 11:30) Bruslení dětí z mateřských škol
(15:30 – 19:30) Utkání 5. a 7. tříd: HC Kometa Brno – Technika Brno
(20:00 – 21:30) Veřejné bruslení
Čtvrtek 7. ledna 2016:
(09:00 – 10:30) Veřejné bruslení (pro držitele SENIOR PASu nebo RODINNÉHO PASu Jihomoravského kraje)
- vstup bezplatný, počet návštěvníků je limitován technickými možnostmi kluziště
(12:00 – 15:00) Utkání NOEN ELSD: HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
(18:00 – 21:00) Utkání univerzit: Masarykova univerzita – Univerzita Karlova
Pátek 8. ledna 2016:
(10:00 – 11:00) Trénink HC Sparta Praha
(11:15 – 12:00) Trénink HC Kometa Brno
(17:00 – 18:00) Koncert kapely Kabát
(18:00 – 21:00) Utkání 34. kola TELH: HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Sobota 9. ledna 2016:
(09:00 – 11:00) Bruslení pro dětské domovy
(12:00 – 15:00) Utkání reprezentace žen: Česká republika – Slovensko
(16:30 – 19:00) Utkání DHL ELJ: HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava
(20:00 – 21:30) Veřejné bruslení
Neděle 10. ledna 2016:
(09:00 – 18:30) Mládežnický turnaj krajů
(19:00 – 21:30) Veřejné bruslení