„O zvětšení prsou jsem uvažovala poslední tři roky, nicméně definitivně jsem se rozhodla až letos v lednu,“ potvrdila Tereza, že se nejedná o žádnou "hurá" akci, ale naopak o dlouhodobě zvažované rozhodnutí.

Operace se nebála, protože všechny informace nastudovala dopředu. A proto veškeré obavy zanechala na vstupní konzultaci, kde jí profesionální přístup MUDr. Karla Urbana dodal na sebedůvěře. „Zvolila jsem si implantáty značky Mentor, protože jsou prý nejkvalitnější. Doktor mi jejich výběr schválil, neboť prý s nimi mají na klinice jen ty nejlepší zkušenosti. Hodně mi pomohlo, když mi pan doktor Urban implantáty i ukázal,“ dodala Tereza.

I tak si s sebou ale vzala na podporu kamarádky Blanku Javorskou, Moniku Leovou a Andreu Kabickou. A kdo ví, třeba taktéž ony nepřišly jen proto, aby ji podržely, ale přišly se po klinice Esthé i porozhlédnout. Co kdyby to jednou bylo potřeba?

Hlavní požadavek? Aby prsa vypadala přirozeně

Na vstupní konzultaci vybrali Tereza společně s plastickým chirurgem MUDr. Karlem Urbanem cirkulární implantát o velikosti 225 ml. V praxi to znamená, že má Tereza po operaci o 1,5 čísla větší prsa.

„Vzhledem k tomu, že je Tereza krásně štíhlá, zvolili jsme uložení implantátu pod prsním svalem. Hlavním požadavkem bylo, aby prsa vypadala také po operaci přirozeně, a toho jsme prostřednictvím tohoto způsobu vložení, ale i kvalitou zvolených prsních implantátů Mentor, které patří k nejbezpečnějším, docílili na výbornou,“ prozradil doktor Urban. Jeho radu si Tereza vzala k srdci a dál postupovali dle jeho návrhu, protože rada od doktora je mnohem více, než vlastní neodborný náhled.

Tereza již dříve prozradila, že se rozhodla pro plastickou operaci rovněž kvůli pracovním nabídkám týkajících se spodního prádla, které se jí díky ploššímu hrudníku vyhýbaly. „Bohužel jsem již o nějaké práce kvůli prsům přišla, takže si myslím, že mé rozhodnutí nechat si prsa trochu zvětšit sklidí úspěch. Další věcí je i to, že bych ráda příští rok zkusila americký modelingový trh, kde jsou prsa prostě nezbytností,“ svěřila se se svými plány Tereza Budková.

Na nová prsa se těší hlavně z osobních důvodů

Mohlo by to vyznít, jakože se Tereza vymlouvá na nutnost plastické operace, ale tak to není. „Na prsa se však těším hlavně z osobních důvodů. Nejvíce se těším na to, že se nebudu muset omezovat na spodní prádlo a plavky, které mají vycpávky a že si budu konečně moci vybrat i mezi těmi nevyztuženými,“ a dokonce prozradila, že v létě svá prsa vyvětrá a pod oblečení nebude nosit podprsenku, když bude velké horko. Takže se máme na co těšit!

S kritikou od některých lidí počítá, ovšem nic si z ní nedělá. Nikdo totiž nemá právo mluvit jí do jejích osobních rozhodnutí. „Názory u nás na plastiku jsou různé. Ale podle mě, pokud to ženě v nějakém směru pomůže, tak je to dobře. U nás se to určitě řeší víc, než ve světě, kde to berou jako naprosto běžnou věc, ale já se tím netrápím. Rodina a přítel mě v mém rozhodnutí podporují, a to je pro mě nejdůležitější!“