Porovnat vědomosti mohou uživatelé aplikace s herci Jakubem Prachařem a Martinem Dejdarem, moderátorem Liborem Boučkem, šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem či moderátorkami Gabrielou Kratochvílovou a Monikou Leovou.

Prima připravila zatím tři všeobecné vědomostní okruhy – Česko, Osobnosti a poslední novinkou je téma Pivo jako víno, jejíž tváří je Václav Postránecký a jež vychází z oblíbeného primáckého seriálu Vinaři.

Součástí aplikace jsou rovněž čtyři minihry. V klasickém kvízu mohou diváci volit správnou odpověď ze čtyř variant. V další mohou (stejně jako v křížovce) luštit a doplňovat písmena do tajenky. Třetí možností je seřazovačka, kde se řadí položky podle určitého hlediska. Poslední variantou je pak stopka, kde se pohotově určuje správný obrázek k dané osobnosti.

Při příležitosti uvedení posledního tématu Pivo jako víno uspořádala televize Prima pro všechny své příznivce soutěž. Každý den hráč s nejlepším skóre v tématu Pivo jako víno vyhrává karton vína, nebo 20l sud piva.

Pro účast v soutěži stačí registrace v aplikaci přes facebookový profil. Soutěž poběží do 13. prosince 2015 a je propagována kampaní na obrazovkách a na webech FTV Prima.

Více informací o celé aplikaci i soutěži naleznete na www.primakvizy.cz.