Jako VIP hosté se zúčastní elitní světoví profesionální zápasníci v K-1, MUAY THAI. Atraktivní galavečer, při kterém je vždy zaplněna celá hala, vyvolává neuvěřitelnou atmosféru, a to v průběhu již několika let – to je Souboj Titánů. Za posledních pět let přišlo na Souboj Titánů 17 800 diváků. Patří mezi nejoblíbenější a nejznámější turnaje v Evropě.

Těšit se můžete na předzápasy od 17:00 hodin a hlavní program od 18:00 hodin – finálové a titulové boje.

Souboj titánů

Do hry se vrací univerzální bojovník Makhmud Muradov, který přesně před rokem porazil maďarského soupeře před zraky vyprodané haly v souboji KMM. Letos budou na populárního bojovníka čekat opět stejná pravidla a soupeř Nordin Bouhaddaoui z Holandska.

V pyramidě -72kg KMM se divákům představí i domácí Plzeňák Jiří Štádler, medailista z amatérských ME i MS v lowkicku, fullcontactu i K-1., boxoval rovněž extraligu. Afgánský borec Masoud Rahimi, 55 zápasů - 42 výher, je připraven čelit nové výzvě, do cesty mu vstoupí slovenský válečník Miroslav Cingel, 59 zápasů - 47 výher.

To je jen špetka z válečníků, kteří budou bojovat o postup do finále. Přijďte zažít atmosféru „titánů“. V předprodeji zbývají poslední vstupenky.