RABA ETO Györ – FK ERA-PACK Chrudim 3:3 (2:2)

• Branky a nahrávky: 12. Seidler (Amrani), 18. Constantino, 34. Constantino (Drahovský) – 3. Kovács, 19. Rodrigo (Rešetár), 29. Rešetár (Sidnei).
  • Györ: Matkovics (Alasztics, Tóth) – Lódi, Dróth, Juanra, Drahovský – Farkas, Constantino, Harnisch, Tóth, Sáhó, Amrani, Seidler, Jakatics. Trenér Illa Solé Jordi.
  • Chrudim: Ton (Žďánský) – R. Mareš, M. Mareš, Max, Kovács – Koudelka, Dentinho, Sidnei, Marcinho, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe. Hrající trenér Dentinho.

Chrudim vstoupila do zápasu parádně. Ve 3. minutě napřáhl z trestného kopu Kovács a ranou po zemi překonal brankáře Matkovicse – 0:1. Domácí přišli s odpovědí ve 12. minutě, kdy na 1:1 srovnal český reprezentant Michal Seidler, po parádním pasu od Amraniho.

Dvě minuty před přestávkou se tým RABA ETO dostal dokonce do vedení 2:1! Constantino se nejlépe zorientoval v pokutové území a uklidil do chrudimské klece poskakující míč.

Odpověď českého mistra však na sebe nenechala příliš dlouho čekat. Rešetár našel přízemním centrem takřka na brankové čáře Tavernu, a ten vyrovnal na přestávkových 2:2.

Ve druhém poločase se vše začalo vyvíjet lépe pro ERA-PACK, který šel ve 29. minutě znovu do vedení. Brankář Ton zlikvidoval řadu šancí Györu a nakonec mohl přihlížet, jak si míč po jeho výhozu vyměnili Sidnei s Rešetárem a druhý jmenovaný procpal balon do sítě – 2:3!

Cenné vítězství ovšem ERA-PACK neukořistil. Na konečných 3:3 vyrovnal šest minut před koncem svým druhým gólem v zápase Constantino. Oba celky tak mají po prvním hracím dni po jednom bodu.