A jaké chyby měl Branko na mysli? Především ty defenzivní. „Dostávali se do přečíslení dva na jednoho, dokonce i dva na nikoho. Obranu zkrátka musíme zlepšit!“ velel po prohraném duelu, ve kterém se liberečtí hokejisté na soupeře neustále dotahovali, nakonec ale ve vyrovnané ofenzivní bitvě podlehli 3:5. A podle Radivojeviče právem. „Měli obrovské množství šancí, my si nezasloužili vyhrát.“

„Začali jsme sice aktivně, když však získali puk, tak jejich dva hráči startovali na naši modrou a vždy jim to vycházelo. Těžili z toho šance a góly. Z toho se musíme poučit,“ bylo ostřílenému útočníkovi jasné.

Davos je jeden z nejlepších týmů v Evropě

Nadále ovšem slovenský forvard druhé formace Bílých Tygrů ubíral své zraky převážně k odvetnému duelu. K němu tygří smečka nastoupí 10. listopadu na ledě svého soupeře a pokud chce uspět, musí dvoubrankové manko dohnat a pochopitelně zvítězit.

„Určitě vyvinou tlak. My ovšem dokázali, že dát dva góly není problém. Věřím tomu, že se na zápas dobře připravíme,“ byl i nadále Radivojevič optimistický, avšak respekt k soupeři neztrácel. „Davos je jeden z nejlepších týmů v Evropě a jde to vidět. Jejich mužstvo má kvalitu, hrají moderní hokej, po získání puku jich všech pět jde dopředu. Člověk musí být víc v pozoru.“

Kromě chyb a nedostatků ale Branko na utkání s Davosem viděl i jedno velké pozitivum – a sice diváckou návštěvnost. „Ofenzivní hokej, který předvádíme, se lidem musí líbit. Doufáme, že budou chodit i nadále,“ přál si.