V sortimentu obchodu všichni zájemci naleznou jak klasické oblečení Harley- Davidson, tak i módní kousky řady Dark Custom cílící především na mladé zákazníky. Nechybí pak samozřejmě ani dárkové předměty a doplňky, a to jak oděvní, tak například i designové kousky pro domácnost.

Od nově otevřeného downtown shopu si Harley-Davidson slibuje větší zpřístupnění značky veřejnosti, především díky skvělé lokaci obchodu a jeho výborné dostupnosti. V sortimentu obchodu jsou vedle oblečení a doplňků zastoupeny i drobné dárkové předměty s motivy Prahy a logem značky.

H-D downtown shop v Havelské ulici je tak skutečně prvním samostatným obchodem značky. Svým zaměřením cílí i na „nejezdce“, kterým ukazuje, že stylové, kvalitní a neokoukané oblečení si mohou dopřát také bez toho, aby vlastnili motocykl. Navíc dárkové a designové předměty jsou skvělou pozorností skutečně pro každého.

Připomeňme, že ostatní H-D shopy, kterých je v ČR pět, jsou poté součástí oficiálních dealerství značky. Z řad zákazníků jej proto navštěvují především jezdci, kteří v nich většinou řeší servis a úpravy svých motocyklů nebo se setkávají s dalšími jezdci. Prvním H-D shopem byl obchod, který se nachází v areálu pražského dealerství na Malvazinkách (K Měchurce 12, Praha 5).

Více informaci o novém shopu naleznete na www.harley-davidson-praha.cz.