Michale, jak se ti zatím v Linköpingu líbí?
Ještě jsme neměli možnost projít si celý areál. Viděli jsme hlavní arénu, jež je moc hezká, a trénovali jsme ve vedlejší. Ta je také pěkná. Navíc tu mají dobrý led, takže můžeme být s podmínkami pouze spokojení.

Jak náročné bylo se po vyčerpávajícím utkání s Chomutovem přesouvat do Švédska?
Měli jsme celkem dost času. V klidu jsme se stihli zabalit, navečeřet... Přesun nebyl nijak hektický, zkrátka taková normálka (úsměv).

Hrajete v úterý večer, co vás do té doby čeká?
Ráno jsme trénovali, následoval společný oběd a odpoledne měl každý z nás individuální plán. Mohli jsme si odpočinout, kdo chtěl, mohl trénovat, zkrátka to bylo na nás. V úterý pak následuje rozbruslení a večer zápas.

Jaká nálada panuje před odvetou v kabině?
Ta je samozřejmě pozitivní. Otočili jsme těžký domácí zápas s Chomutovem, což nás opět nakoplo. Jdeme do odvety s malým náskokem, který si musíme pohlídat. Jsme natěšení, pozitivně naladění, musíme však zůstat nohama na zemi. Čeká nás těžký soupeř, nezbývá nám, než hrát na sto dvacet procent.

V minulém utkání Linköping prováhal začátek, což rozhodlo...
Ale v dalších dvou třetinách jsme s nimi také dokázali hrát 0:0. V odvetě díky výsledku nepotřebujeme nijak bláznit. Když budeme hrát zodpovědně zezadu a splníme to, co jsme si v kabině řekli, nemám z toho strach.