Michale, ty ses poprvé do dějin zápasu zapsal vyloučením za vyhození puku mimo hřiště. Hosté pak v následné přesilovce 5 na 3 dokázali skórovat...
Oni nás tam dost točili a už jsme byli hodně unavení. Já jsem to chtěl pouze odhodit na mantinel, protože už to opravdu před naší bránou hořelo, ale jak tady máme ta krátká plexiskla, tak jsem to prostě přestřelil. Samozřejmě jsem to nechtěl udělat. Oni nám z toho pak dali gól na 0:2, naštěstí jsme to obrátili!

Poté přišel gól na 1:2. Ten byl asi hodně důležitý, protože předtím jste měli hodně šancí, které gólem neskončily...
My jsme tam nějaké šance měli a oni hráli docela dobře dozadu. Drželi tu modrou čáru a nám se přes ní strašně těžko dostávalo. Potom jsme tam měli tu přesilovku 5 na 3, kterou jsme nevyužili a skočil do hry hráč na 5 na 4. Tam jsme to ale naštěstí sehráli a dali jsme z toho kontaktní branku asi tři minuty před koncem druhé třetiny. To nás nakoplo a my jsme si v kabině řekli, že to holt musíme zvládnout, tak jako se Spartou. To nám taky ohromně pomohlo, že víme, jak otočit takové zápasy.

Říkáš, že víte, jak otočit takovéhle zápasy. Tak jak?
Jsme silní v kabině. Věříme si a pomáháme si navzájem. Na ledě za tím holt nějak jdeme. Není na to asi žádný jiný recept. Cítím, že jsme odhodlaní a silní. Už se nám to dvakrát povedlo.

Je to o tom, že když se to povede jednou, tak podruhé už je to snazší?
No, nevím, jestli je to snazší, ale určitě to pomůže sebevědomí. My jsme si to vyzkoušeli minule se Spartou a věřím, že nám to pomohlo.