Příležitost nahlédnout do světa modelingu budou mít již v pátek 2. října od 14 hodin nejen návštěvníci centra, ale zejména odvážné dívky a mladí muži, kteří se chtějí této přehlídky krásy zúčastnit.

Do této soutěže se mohou registrovat všechny zajímavé dívky od 15 do 25 let (s minimální výškou 170 cm) a muži od 17 do 25 let (s minimální výškou 180 cm).

Zúčastněné čeká profesionální péče kadeřníků a vizážistů, velká módní show i profesionální fotografování. Ti úspěšnější se budou moci radovat z postupu do semifinále v Brně a případně velkolepého finále v Praze.

Vítězové soutěže získají atraktivní a hodnotné ceny a nabídku spolupráce s modelingovou agenturou Prestige models. Nejlepším se pak otevřou dveře do světa modelingu, fotomodelingu a předváděcích mol na některé z prestižních mezinárodních soutěží krásy.

Registrace na casting je možná přímo ve Zlatém jablku nebo prostřednictvím www.lookbella.cz. Otevřený casting je volně přístupný veřejnosti a uskuteční se v hlavní galerii Zlatého jablka od 14 do 18 hodin.