„Spotřebitelské soutěže jsou mezi našimi zákazníky populární. Díky spojení s českou biatlonovou reprezentací jsme v jedné ze soutěží mohli nabídnout velice atraktivní ceny, které jistě potěší nejednoho z fanoušků tohoto zimního sportu,“ komentoval mluvčí Hamé Petr Kopáček.

Soutěž o čepice a bundy, jaké nosí například Gabriela Soukalová nebo Ondřej Moravec, poběží do 13. 11. 2015. Zapojit se do ní může každý, kdo si v tomto období zakoupí sladký nebo ostrý kečup Hamé o hmotnosti 900 g a uschová si účtenku.

Informace z účtenky je třeba poslat na speciální linku, zapojit se lze rovněž prostřednictvím formuláře na webu.

Formulář, telefonní číslo pro SMS soutěžící, flash hra a další informace o soutěži jsou k nalezení na webu www.hame-soutez.cz. Hamé denně rozdá devět čepic a týdně pak také dvě bundy.

Druhá soutěž probíhá do 5. listopadu 2015 a hraje se v ní o celkem 8 konzolí Xbox 360 s pohybovým ovládáním Kinect a vybranými hrami.

Soutěž běží výhradně na sociální síti Facebook prostřednictvím speciální microsite. „Úkolem účastníků je sestavit obrázkový komiks s příběhem. Ze všech soutěžních komiksů pak vybereme osm nejlepších, které odměníme konzolí a hrami,“ doplnil Petr Kopáček.