Na konci podzimu se Tereza chystá navštívit kliniku plastické chirurgie Esthé! „O tom, že si nechám zvětšit prsa, jsem snila vždycky. Ale hlavní důvod, který mě k tomu vedl, je má práce. Mám celou řadu zakázek, jež se týkají spodního prádla a plavek. Často musím nabídky odmítat, protože se svým současným hrudníkem nemohu spodní prádlo a plavky předvádět,“ postěžovala si Tereza Budková.

Teď ji čeká první krok, kterým je konzultace s MUDr. Karlem Urbanem z kliniky Esthé. Spolu proberou velikost i tvar implantátu, který si Tereza představuje a zároveň, který k ní bude nejvíce sedět. Už nyní ale krásná Tereza ví, že nechce radikální změnu.

„Ráda bych měla prsa plná, nicméně velikostně úměrná mému tělu. Ohledně velikosti a tvaru si sice nechám ráda poradit, ale nejdůležitější pro mě je, aby prsa vypadala přirozeně,“ řekla s rozmyslem Tereza.

Kliniku Esthé si údajně vybrala zejména kvůli pozitivním ohlasům a recenzím svých kamarádek a kolegyň. „Viděla jsem několik výsledků práce MUDr. Karla Urbana a vlastně na základě toho jsem se poté rozhodla. Jsem přesvědčená, že klinika Esthé patří ke špičce v tomto oboru u nás a naprosto jim důvěřuji...“ natěšeně přemýšlela, jaké to bude, až pozná výsledek práce MUDr. Urbana na vlastní kůži.