Finále největší sportovně–kulturní akce u nás se odehraje již podvaadvacáté! A to už příští pondělí 20. července 2015. Hostit tuto jedinečnou událost, která je v zámoří považována za vrchol nejen sportovních akcí, bude pražská Eden Aréna.

Národní umělec, tanečník, režisér a také choreograf Vlastimil Harapes si vzal pod palec přípravu hráčů amerického fotbalu před blížícím se finále.

„Protože v našem sportu není nouze o naraženiny, přetrhané vazy, odřeniny či další nehezké úrazy, snažíme se docílit ladných pohybů a předčít tak soupeře a pobavit diváky, kterých máme stále víc a víc, což nás opravdu těší,“ podotkl Jakub Folauf, hráč Prague Black Panthers. „Také proto jsme moc rádi, že nás podporují lidé z kulturní sféry.“

V pondělí 20. července 2015 si tedy nejen užijete nejtvrdší sportovně–kulturní událost letošního léta, ale potkáte se se známými sportovci a umělci. Uvidíte největší cheer show u nás, na vlastní kůži si můžete vyzkoušet výstroj hráčů i házení míče na rychlost.

Základní informace:

  • Den: pondělí
  • Datum: 20. července 2015
  • Čas: 19:00 hodin
  • Místo: Eden Aréna (Praha)

Vstupenky na finále české ligy amerického fotbalu Under Armour Czech Bowl zakoupíte v síti Ticketportal a na pokladnách Eden Arény.

Vlastimil Harapes zve na Under Armour Czech Bowl XXII: