Tučňákovi propůjčila hlas fenomenální Lucie Bílá, písně hlavní hrdinky Máši pak nazpívala Lucie Šoralová a postavu zajíce zase namluvil a nazpíval Jan Maxián.

Tato show je plná známých jmen! A to jak na straně tvůrců, kteří se starají o choreografii, scénář, kulisy či kostýmy, tak i na straně herců, kteří vdechnou život jednotlivým postavám. Také to dokazuje, že společnost Comunique se při tvorbě show soustřeďuje především na kvalitu.

„Nechtěli jsme, aby Máša a medvěd na ledě byla jen 'další lední show', která ničím nevyniká. Chtěli jsme vytvořit něco zvláštního, co vyvolá opravdové šílenství.

Zastáváme názor, že taková známá a oblíbená pohádka, jakou jistě Máša a medvěd je, si zaslouží kvalitní a jedinečné provedení. Proto jsme vsadili na zkušený tým autorů i herců,“ řekl Michal Vernarský, PR manažer společnosti Comunique.

Máša a medvěd na ledě je výjimečný projekt, který vzniká v česko-slovenské spolupráci, jehož cílem je přinést všem fandům Máši a medvěda jedinečný zážitek. Je to oficiální licencovaná show, jakou na motivy této pohádky ještě nikdo na světě neviděl.

Diváky čeká zbrusu nové dobrodružství Máši a medvěda, skvělá hudba, 3D a světelné efekty, dialogy a texty písní v češtině.

Více informací je na oficiální webstránce lední show www.masamedved.cz a na facebookové stránce produkční společnosti Comunique.

Vstupenky jsou dostupné v síti předprodej.cz, na představení v Praze jsou vstupenky rovněž v síti Ticketportal.