„Srdečně zveme všechny příznivce dobré zábavy a výborného piva do našeho pivovaru, abychom si společně s nimi mohli užít nabitý program a jedinečnou atmosféru,“ uvedl Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr, jenž akci naražením soudku a slavnostním přípitkem na hlavním pódiu oficiálně zahájí.

Pivovar otevírá své brány v 10:00 hodin, narážení soudku je pak naplánováno na 14:20 hodin.

Nabitý celodenní program

O celodenní zábavu se postará celkem 14 hudebních vystoupení. Návštěvníci se tedy mohou těšit na hlavní hvězdy (skupiny Katapult, Desmod, Tublatanka, zpěvačku Ewu Farnou) a hned deset regionálních skupin. Hudební vystoupení zpestří show akrobatů na trampolíně. ZUBRFEST také přivítá speciální hosty, přerovskou rodačku zpěvačku Leonu Machálkovou a slovenského hudebníka Vašo Patejdla.

Zlatým hřebem programu bude ohňostroj nad střechami pivovaru, kterým se pivovar s návštěvníky rozloučí.

Ani v tomhle roce nebudou chybět exkurze do pivovaru a soutěže. Připravena bude mimo jiné oblíbená stavba věže z přepravek, tzv. ZUBR TOWER. Výherci soutěží budou mít jedinečnou možnost vyhrát tandemový seskok.

HC Zubr Přerov a ZUBRFEST

Součástí ZUBRFESTu bude i představení nových posil přerovských hokejistů, kteří se teď připravují na prvoligovou sezonu. V rámci programu proběhne od 16:00 do 18:00 hodin autogramiáda a společné focení s hráči. Návštěvníci se mohou těšit na Tomáše Sýkoru, Jakuba Grofa či Lukáše Chmelíře.

Celý den bude rovněž probíhat prodej propagačních předmětů vztahujících se k první hokejové lize.

Vstupenky v předprodeji

Vstupenky je i nadále možné tenhle týden zakoupit v předprodeji v podnikové prodejně pivovaru Zubr a KIS Přerov. Cena vstupenek v předprodeji je 100 Kč a na místě 120 Kč. Jako každý rok bude část výtěžku ze vstupného věnována na dobročinné účely.

Více informací o programu naleznete na stránkách www.zubrfest.cz.