Největší český videoportál s krátkými uživatelskými videi you.bo funguje od roku 2013, denně jej navštíví až 300 tisíc uživatelů.

Na facebooku má komunitu čítající více než 1,2 milionu fanoušků. Kromě webové verze je k dispozici i mobilní aplikace pro operační systém Android a iOS, která umožňuje videa nejen sledovat, ale i jednoduše natáčet s využitím unikátní funkce pro sekvenční střih.

„Vstupem Primy do tohohle úspěšného projektu chceme ještě více posílit naši pozici ve video obsahu. Způsob konzumace videí se mění, proto potřebujeme rozšířit nabídku směrem ke krátkým videím, novým formátům a talentům,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„You.bo nabízí lidem, kteří mají dobré nápady a natáčejí videa, příležitost být vidět a proslavit se, což v situaci, kdy každou vteřinu na internetu přibývají hodiny a hodiny videí, není zrovna jednoduché. V rámci you.bo budeme ve spolupráci s Primou aktivně vyhledávat nové talenty, budeme s nimi pracovat a pomáhat jim v jejich kariéře,“ říká Karel Tlusťák, jednatel společnosti trendy media.

První vzájemnou spoluprací je zábavná show Hrajeme s Alim na Primě COOL, ve které se objevují tzv. youtubeři, tedy osobnosti internetu.