Kampaň hlavního partnera českého biatlonu startuje 10. 6. na všech hlavních televizích a poběží až do začátku července. Využívá celý marketingový mix, a to včetně ochutnávek, tištěné inzerce i online komunikace.

„V této kampani chceme ukázat, jak se biatlonisté připravují na další sezonu! A protože je taková příprava v tělocvičně na hrazdě nebo na žíněnce náročná, musí se také špičkoví sportovci patřičně motivovat. Třeba i pomocí kvalitních pomazánek a paštik,“ řekla ředitelka pro marketing a vývoj společnosti Hamé Marcela Mitáčková.

Strach si herecké výkony Moravce a Soukalové pochvaloval

Spoty natočil známý filmový a televizní režisér Jiří Strach. „Je vidět, že Ondra i Gábina nejsou talentovaní pouze na sport. Jsou to pohodáři a s takovými je opravdu radost pracovat,“ pochvaloval si režisér Strach herecké výkony obou českých reprezentantů.

„Letos jsme byli na place delší dobu než minule,“ srovnal předchozí zkušenost Ondřej Moravec. „Ale docela jsem si to užil, bylo to zase něco nového.“ „To byl asi největší svěťák v mém životě,“ smála se s nadsázkou na konci natáčecího maratonu Gabriela Soukalová.

Nové spoty s českými biatlonisty můžete shlédnout mimo jiné i na YouTube kanále Hamé, na následujících odkazech:

Gabriela Soukalová, kampaň Hamé 2015