Rozhodčí: O. Černý - Melničuk. . Diváci: 800 (vyprodáno).
Sestavy:
Ton (Žďánský, Olinha) – R. Mareš, M. Mareš, Dentinho, Alvarito – Rodrigo, Koudelka, Felipe, Kilmer, Slováček, Rešetár, Chmelík.
Jeronimo (Kalina, Krišal) – Giva, Marcio, Sláma, Sidnei – Novotný, Alberto, Holý, Emerson, Marcelo, Salák.

Utkání začalo hodně zostra. Chrudimští hned v první minutě netrefili odkrytou bránu a následně mohli sami inkasovat, když po hlavičce Sidneiho zazvonila tyč Tonovy brány.

Ve 4. minutě už se Tepličtí dočkali. Dlouhý pas brankáře Jeronima zužitkoval parádním lobem Novotný – 0:1. Chrudim se snažila o vyrovnání, ovšem v 17. minutě přišel druhý zásah Teplic: Emerson prostrčil míč podél Tona a Alberto zakončoval do prázdné svatyně – 0:2.

Domácí se záhy oklepali. Roman Mareš získal míč pro svého bratra Michala, ten obešel dva hráče a ranou k tyči snížil na 1:2. Vyprodaná chrudimská hala hnala své miláčky ve druhé půli za vyrovnáním. Ve 27. minutě ještě Dentinho nastřelil tyč teplické klece, ovšem po tečované střele Romana Mareše už bylo srovnáno – 2:2.

Euforie Východočechů celek Balticflory doslova semlela. Ve 31. minutě dostal výborný míč po „ťukecu“ Alvarita s Felipem Brazilec Rodrigo a dokázal poslat ERA-PACK do vedení – 3:2. Tepličtí zkusili vyrovnat při power play, ale domácí své vedení ubránili a společně s fanoušky mohli začít slavit jedenáctý titul ve své klubové historii.