Rozhodčí: Petr - Kaštánek. . Diváci: 800 (vyprodáno).
Sestavy:
Jeronimo (Kalina, Krišal) – Emerson, Sláma, Marcio, Holý, Sidnei, Kovács, Novotný, Giva, Salák, Alberto, Marcelo.
Ton (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, R. Mareš, Max, Dentinho, César Paulo, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe.

Úvodní dvacetiminutovka byla velmi vyrovnaná, ale blíže ke gólu byly domácí Teplice, které měly kolem desáté minuty tři tutovky. Jednou však teplické vlky zastavila tyč Tonovy klece, dvakrát výborně zasáhl hostující strážce.

Na začátku druhé části zažili domácí nepříjemné chvíle. Nejprve uviděl žlutou kartu Kovács, po faulu na Rešetára, což znamenalo, že v neděli hrát nemůže! O minutu později poté padla první branka utkání. Na Dentinhovu přihrávku na zadní tyč si naběhl Rešetár a poslal Chrudim do vedení – 0:1!

Balticfloře k vyrovnání nepomohla ani početní výhoda

Vyrovnat mohl ve 33. minutě po krásném pasu Kovácse Marcelo, jehož střelu bravurně vytáhl Ton. V té samé minutě přišla další zajímavá zápletka. Marcio obral Romana Mareše o míč a postupoval sám na Tona. Vracející se Max ale domácího hráče poslal k zemi a rozhodčí tasil červenou kartu.

V přesilovce už Sidnei mířil do prázdné brány, ale míč na poslední chvíli chytil Alvarito. Další šanci vlků lapil Ton. I když Severočechy hnalo skvělé publikum, vyrovnat se jim v početní převaze čtyři proti třem nepodařilo.

Tři a půl minuty před koncem zápasu Teplice opět sahaly po vyrovnání, jenže Salákovu dorážku fantasticky chytil Ton. Chrudimský brankář se stal hrdinou! Za čtyřicet minut neinkasoval a ERA-PACKu vychytal mečbol.