Rozhodčí: Honěk - Markovský. . Diváci: 550.
Sestavy:
on (Žďánský) – Koudelka, Chmelík, M. Mareš, R. Mareš, Max, Dentinho, Kilmer, Alvarito, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe.
eronimo (Kalina, Krišal) – Sláma, Marcio, Holý, Sidnei, Kovács, Novotný, Giva, Salák, Alberto, Marcelo, Emerson.

Chrudim vstoupila do zápasu parádně. Od začátku svého soupeře přehrávala a prakticky celý první poločas Severočechy k ničemu nepustila. Svou převahu ale domácí ERA-PACK zúročil pouze jedinou brankou. V 8. minutě dostal před svatyni přihrávku Rodrigo od Felipeho, obešel brankáře Jeronima a pohodlně skóroval – 1:0.

Ve druhém poločase zvýšili hosté aktivitu, na straně ERA-PACKu se hrálo více opatrně. Severočeši se dočkali vyrovnání ve 28. minutě, když Giva vysunul do strany Alberta a ten se trefil přesně křižnou ranou na zadní tyč Tonovy branky – 1:1. Závěr druhé půle byl hodně dramatický. Šance na rozhodnutí se zrodily na obou stranách, přesto se šlo do prodloužení.

Vítězství Chrudimi trefil z brejku Roman Mareš

Po dvou minutách měla Chrudim velkou šanci. Teplice pošesté faulovaly, ale "desítku" Michala Mareše výtečný Jeronimo vyrazil. Poslední minuta prvního prodloužení přinesla velké emoce. Marcelo byl sražen, ovšem píšťalka sudího zůstala němá, čehož využil domácí Roman Mareš a z brejku trefil výstavního "angličana" – 2:1.

Tepličtí si ve druhém prodloužení vytvořili tlak, především díky power play, ale po Kovácsově ruce mohl ERA-PACK rozhodnout z další dlouhé penalty. Jenže Felipeho pokus opět Jeronimo chytil. Ve strhujícím závěru mohl srovnat Giva, ale gólman Ton ho z bezprostřední blízkosti vychytal. Chrudim tak vyrovnala finálovou sérii na 1:1.