Atraktivní akce se koná na Czech ringu v Hradci Králové, kde bude mimo jiné vystavovat dvacet automobilek. Na jedno místo se sjedou piloti formule, rally, vrchaři, driftaři, nebo účastníci Dakaru. A jako novinka pro tento rok je spojení s velkou leteckou show, helicopter show.

Téhle motoshow se zúčastní i některé známé osobnosti, kromě Langmajera a Zimy třeba další herec David Suchařípa.

„Náš tým Jtrt Rocksteel Rally Team připravil do Hradce dvě auta, Renault Clio Rs a Subaru Impreza Wrx Sti, kdy první z toho budu pilotovat já a druhé David Suchařípa. Dovolím si přihodit se svým partnerem Peugeot Kopecký Peugeot Rcz-r, kterým budeme zajíždět trať,“ uvedl Langmajer.

Cílem chceme projet jako první, hlásí Langmajer

„Jako spolujezdce jsem si vybral jednoho z největších 'šoumenů' Karla Zimu, jenž si sedne na horké sedadlo jak Rcz-r, tak také závodního speciálu Clio Rs,“ prozradil Langmajer.

„Společně se postavíme na start a nikomu nedáme nic zadarmo!!! Budeme se prát až do cíle, kterým chceme projet jako první. Věřím, že s Karlem prožijeme takový malý automobilový orgasmus,“ dodal s humorem sobě vlastním farář z trilogie Babovřesky nebo porybný ze seriálu Vinaři.

Kromě toho se diváci Rallyshow 2015 mohou proletět vrtulníkem, sklouznout na skluzavkách či se svézt vozy, kterými by jinak neměli šanci. Zima, známý také jako čert poděs z Troškovy pohádky Čertova nevěsta i z dalších pohádek nebo kriminálek, navíc přislíbil účast při volbě Miss Czech ringu.