INDILA je populární zejména ve frankofonním světě. Při pohledu na YouTube zjistíte, že její největší hity "Dernier danse" a "S.O.S.", které mají na internetu již přes 200 milionů zhlédnutí, znáte i vy.

Právě pro dosud nerozhodnuté diváky přineslo Forum Karlín (společně se sítí Ticketstream) nabídku, jež se tzv. neodmítá. Do prodeje byl vydán limitovaný počet vstupenek se slevou 200 korun.

INDILA na pražském koncertě představí své debutové album "Mini World", kde bez okázalosti či velkých efektů, zato nádherným hlasem a citlivým projevem, vyzpívává všechny radosti a zklamání.

Vrací se ke svým hudebním kořenům v indické a alžírské hudbě. Vzdává hold i klasickému francouzskému šansonu!


Vaše píseň "Derniere Danse" má více než 180 milionů zhlédnutí. Tušila jste, že to bude takový hit?
S něčím takovým se nedá počítat. Úspěch písničky nelze jen tak vykalkulovat předem! Nikdy dopředu nevíte, co se lidem bude líbit a co ne.

Máte před vystoupením trému? Máte nějaké své rituály, talismany, něco, co vám pomáhá?
Samozřejmě mám trému, a to pořádnou. Ale zatím jsem nenašla nic, co by mi pomohlo, takže i nadále hledám. Jestli máte něco, co funguje, určitě mi o tom řekněte.

Jaké máte plány v hudebním průmyslu?
Především vydržet, protože vím, že nic není komplikovanější, než mít úspěch, který vydrží.

Říká se, že máte zajímavý původ. Mix Indie, Kambodže, Alžíru a Egypta. Je to pravda?
Pravda je to, že jsem dítě světa. Jsem tím, kým se právě cítím být. Včera jsem byla Kambodžankou, Indkou i Alžířankou, ovšem dnes jsem Turkyní, Řekyní a Libanonkou. Možná, že až přijedu k vám, budu i Češkou. Chci tím říct, že jsme všichni spojeni stejným tlukotem srdce. Na rasách a národnostech nezáleží.


INDILA, JANA KIRSCHNER A KRISTINA VE FORU KARLÍN

Forum Karlín je nová, opravdu stylová a akusticky skvěle vybavená koncertní hala nedaleko stanice metra Křižíkova na trase B.