FC Balticflora Teplice – AC Sparta Praha 8:1 (2:0)

• Branky a nahrávky: 7. Novotný (Jeronimo), 19. Marcelo, 23. Alberto (Sláma), 25. Sidnei, 28. Marcio (Jeronimo), 36. Salák (Holý), 36. Salák (Holý), 37. Salák (Sláma) – 40. Kuč (Křemen). Rozhodčí: Melničuk – Milner. ŽK: Kovács, Alberto – Pytloun, Doša. Diváci: 200. Konečný stav série: 3:0, postupují Teplice.
  • Sestavy:
  • Teplice: Jeronimo (35. Kalina, Krišal) – Giva, Kovács, Marcio, Holý, Sláma, Emerson, Alberto, Novotný, Sidnei, Salák, Marcelo. Hrající trenér Giva.
  • Sparta Praha: Pytloun – Mažári, Stejskal, Kuč, Holeček, Tichý, Sop, Dlouhý, Zapletal, Rott, Křemen, Havrda, Vodecký, Doša. Trenér David Frič.

Tepličtí futsalisté zahájili zápas o poznání lépe, než v předchozích případech, ale brankář Pytloun Spartu při sérii rohů a střel podržel.

Na opačné straně hřiště nastřelili Pražané tyč Jeronimovy brány. Skóre se tak poprvé měnilo až v 7. minutě, kdy vybídnutí Jeronima zužitkoval Novotný. Do přestávky přidali Tepličtí také druhou branku, když chybu v rozehrávce vystihl Marcelo a skóroval do prázdné sparťanské klece – 2:0.

Teplická power play předčila tu sparťanskou

Ve druhém poločase se střídala power play na jedné i druhé straně, těžily z ní však především Teplice. Za stavu 5:0 se na palubovku podívali i domácí Holý se Salákem. Diváci hned mohli sledovat jejich futsalový koncert. Holý dvakrát během jedné minuty nabídl gól Salákovi a ten nepohrdl – 7:0.

Minutu poté zkompletoval Michal Salák po přihrávce Slámy hattrick a zápas byl rozhodnut. V závěru utkání se blýskla mladá sparťanská dvojice. Křemen nahrával a Kuč vydařeným obloučkem překonal Kalinu – 8:1.