Ondřej Bachtík o sobě dal výrazně vědět v letošní sezóně G2 ligy juniorů, když dotáhl Náchod do play off. Zaznamenal přitom ve 21 utkáních 61 bodů za 48 branek a 13 asistencí!

Celkově v uplynulém ročníku odehrál na juniory a muže Náchoda 43 utkání, v nichž zaznamenal 121 bodů za 93 branek a 28 asistencí. Že nešlo o náhodu, dokazují i statistky od sezóny 2009/10, podle kterých zaznamenal za šest let úžasných 433 branek.

Trenér David Podhráský si novou posilu pochvaluje. „Ondru jsme sledovali již delší dobu a velmi dobře jsme si vědomi jeho kvalit. Jsem nesmírně rád, že si z mnoha nabídek vybral právě Chodov. Věřím, že také u nás se bude střelecky prosazovat. Jedná se o mladšího hráče, který může vyrůst i v tahouna, jakým byl například Petr Šochman,“ tvrdí hlavní kouč Chodova.

Ondřej Bachtík: Věřím, že se prosadím do základní sestavy

Uzavření přestupu si pochvaluje rovněž Bachtík, jenž by měl obléknout dres s číslem 10, který v minulosti nosil Michal Hanic. „Chodov jsem si vybral, neboť si myslím, že zde mám větší šanci bojovat o nejvyšší příčky, než v klubech ze kterých jsem měl další nabídky. Moc se těším na nové prostředí i na možnost trénovat se špičkovými hráči. Věřím, že se prosadím do základní sestavy,“ říká ke svému přestupu na Chodov samotný Ondřej Bachtík.

Toho nyní čeká maturita a poté by se měl připojit k novým spoluhráčům, kteří se v příštím týdnu začnou připravovat na novou sezónu.