Patricia Kelly (45), jedna z nejvýraznějších postav legendární skupiny a lidmi označována za "tu nejkrásnější z Kelly Family", v červnu potěší své fanoušky! A to hned dvakrát.

V pátek 26. června se tak stane v pražském sále Na Marjánce a o den později na nádvoří Radnice v Olomouci - v rámci Olomouckých kulturních prázdnin. V případě olomouckého vystoupení tedy půjde o premiérový sólo koncert klanu Kellyových pod širým nebem v naší zemi.

Největší roli na turné ovšem mají fanoušci, kteří svým hlasováním rozhodnou, které songy ze své sedmileté sólové kariéry Patricia naživo zazpívá. Na výběr budou mít z vlastních písní Patricie coby sólové zpěvačky, známých lidových písní a také z tvorby Kelly Family. Proto se turné jmenuje Favorites.

Čeští fanoušci jsou úžasní a srdeční, hlásí půvabná zpěvačka

Patricia dokáže uchvátit posluchače nejen svým temperamentem, něžností či jemným humorem, ale i emotivním vystupováním a její poslední koncert před třemi lety nikoho nezklamal, ba naopak.

Patricia se na české koncerty velice těší. O českých fanoušcích mj. prohlásila: „Lidé jsou tady úžasní, srdeční. Na moje koncerty v Praze nikdy nezapomenu! Bylo to tak moc euforické, že publikum sotva sedělo. Celou dobu všichni stáli, zpívali, jásali a skoro si vykřičeli hlasivky. Ta věrnost, kterou mi fanoušci za ta léta zachovávají, opravdu hřeje na srdci.“

Vstupenky na koncert Patricie Kelly je možné zakoupit v síti Eventim, dále na stránkách pořadatele www.kellys.wbs.cz, na emailech kellyswbs@seznam.cz nebo ticketbooking@seznam.cz.

Další informace na: www.kellys.wbs.cz a www.facebook.com/kellys.wbs

Informace ke koncertu v Praze:

Patricia Kelly – „Favorites“ Tour

  • Pátek, 26.06.2015, Praha / Na Marjánce
  • Začátek koncertu: 19:00 hodin, vstup od 18:00 hodin
  • Cena vstupenek: Sektor A - 680,- Kč, sektor B – 590,- Kč v předprodeji (+ 30,- Kč na místě)

Vstupenky: www.eventim.cz // kellyswbs@seznam.cz // ticketbooking@seznam.cz

Informace ke koncertu v Olomouci:

Patricia Kelly – „Favorites“ Tour

  • Sobota, 27.06.2015, Olomouc / Nádvoří Radnice (OPEN AIR)
  • Začátek koncertu: 20:00 hodin, vstup od 19:00 hodin
  • Cena vstupenek: Sektor A - 620,- Kč, sektor B – 530,- Kč v předprodeji (+ 30,- Kč na místě)

Vstupenky: www.eventim.cz // kellyswbs@seznam.cz // ticketbooking@seznam.cz