Zejména ženy, které vyznávají zdravý životní styl, ocení řadu Special K, což jsou vícezrnné křupavé lupínky z rýže, pšenice a ječmene. Tyto lupínky jsou významným zdrojem vlákniny, železa a sedmi vitaminů. Navíc obsahují méně než 2 procenta tuku.


„Kromě klasických Kellogg´s cornflakes půjde také o medem a oříšky ochucené unikátní rýžové Choco Krispies a Frosties. Další cereálie, jako například Chocos a Special K již zalistovaly řetězce Tesco a Billa," prozradil Radek Hovorka, National Account Manager společnosti Rafinanz Orbico, která do Česka výrobky značky Kellogg´s importuje.


Děti si zase zamilují rýžové burisony s pořádnou porcí čokolády. Choco Krispies, kukuřičné lupínky s maskotem tygrem Tonym Frosties nebo čokoládové Chocos. Samozřejmě na trhu nebudou chybět standardní Kellogg´s Corn Flakes, zákazníci si mohou vybrat i variantu s oříšky a medem.
Američan W. K. Kellogg změnil před více než sto lety způsob snídání, když při opékání kukuřičných zrn objevil, že se z nich staly křupavé lupínky. Cereálie Kellogg´s se záhy po uvedení na americký trh staly velmi oblíbené a dodnes patří nejen v Americe mezi jedničku na trhu.

V Česku jsou k dostání v obchodech Tesco a Billa a vybraných prodejnách nezávislého trhu.