Skladatel a zkušený producent Ondřej Soukup je spojený s populární soutěží SuperStar od samotného začátku, diváci si oblíbili hlavně jeho profesionální a trefné porotcování.

„Do SuperStar jdu jako porotce počtvrté. Jako vždy se těším, že se podaří najít osobnost nejen výborně nebo zajímavě zpívající, ale rovněž mající charisma, schopnost upoutat diváka nebo posluchače. Osobnost, která bude vzbuzovat emoce. A když dá Bůh, bude mít i skladatelský či textařský talent. Někdy se to povedlo, někdy méně. Jsem velmi zvědav, zda se to podaří v SuperStar 2015,“ uvedl Ondřej Soukup.

Naprostým nováčkem v porotě bude energická zpěvačka Klára Vytisková, jež vešla do povědomí zejména coby zpěvačka kapely Toxique. Držitelka ocenění Anděl se na porotcování v SuperStar opravdu těší.

„Nabídku na toto porotcování beru jako výzvu. Těším se, že mi bude z výkonů některých zpěváků mrazit v zádech a že tento ročník SuperStar pošle do éteru i nějakou zajímavou osobnost,“ sdělila zpěvačka.

Pepe Majeský: Diváci budou určitě nadšení

„Zkušenosti Ondřeje a energie či jistá extravagance Kláry výborně doplní Pala a Martu. Věřím, že to mezi všemi bude jiskřit a diváci tak budou nadšení,“ řekl režisér a kreativní producent show Pepe Majeský.

Do boje o šanci stát se hvězdou, a o výhru v hodnotě dvou milionů korun, se mohou zájemci stále hlásit na www.nova.cz!

SuperStar je první televizní pěvecká show, která pobláznila celý svět a dodnes slaví obrovské úspěchy. Od prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo tento formát celosvětově přibližně již 460 miliónů lidí a byl produkován v 52 zemích. SuperStar objevuje nové pěvecké talenty a divákům představuje jejich dramatickou cestu za vytouženým snem.