„Vydáním kuchařky chceme divákům poděkovat za přízeň a pozitivní ohlasy, kterých se nám soustavně dostává. Věříme, že kuchařka přinese radost nejen dospělým, ale i dětem, kterým je věnováno hned několik receptů,“ sdělila Anna Suchá, vedoucí PR a komunikace TV Nova. Televize Nova vaří levně u chutně v rámci rubriky Televizních novin od podzimu 2013.

Do kuchařky Levně a chutně – Vaříme s Novou se zapojily i oblíbené tváře TV Nova (v čele s Lucií Borhyovou, Reyem Korantengem, Františkem Nyklasem a řadou dalších). Ty navíc přináší své tipy, jak pokrmy samy vylepšují a servírují svým blízkým.

Na své si přijdou nejen dospělí, ale i děti

Milovníci domácího pečiva se mohou těšit mimo jiné na francouzské bagety, bramborové dalamánky nebo bramborový pivní chléb. Příznivci zeleninových jídel ocení cuketový sachr dort, zapečený květák či návod na domácí kečup a hořčici.

Tomu, kdo má rád sladké, udělají radost domácí sušenky, pudingová bomba, skořicový koláč nebo i lívanečky. Z chuťovek nebudou chybět pivouni na grilu, brusinková kuřecí paštika či slaný štrůdl.

Děti zaujmou čarodějnické prsty, banánové jednohubky nebo dětské tiramisu! Připravit si podle kuchařky můžete také domácí irský likér či vaječný koňak, z nealkoholických nápojů pak domácí malinovku nebo broskvový čaj. Vybere si opravdu každý!

Cena zůstává stejná jako u prvního dílu

„Naše ambice jsou veliké! A první reakce knihkupců jsou ještě odvážnější, než u prvního dílu. Tahle kuchařka je po loňském úspěchu projektem, jemuž velmi věříme. Recepty byly vybrány s takovou pečlivostí, že potěší každého, kdo má první díl, ale také toho, kdo ho nemá,“ řekl Zdeněk Novák, marketingový ředitel společnosti Euromedia Group.

Cena je stejná jako u prvního dílu levných a chutných pokrmů, tedy 199 korun včetně DPH.