Akce, která se koná dne 18. dubna 2015 v areálu Arkády Pankrác Praha, bude zahájena ve 12.00 hodin příjezdem a vystavením vozů. Poté bude následovat prohlídka unikátní výstavy 'V zajetí Porsche' a v 15.00 hodin bude slavnostně odstartována spanilá jízda Prahou.

Plánovaná trasa kolony sportovních automobilů zahrnuje průjezd pražskými ulicemi Na Pankráci, Na Strži, dále pokračuje na Podolské a Rašínovo nábřeží a přes Resslovu, Legerovu a Wilsonovu ulici, vrcholí na Václavském náměstí.

Odtud se poté automobily Porsche 911 vrací ulicí Mezibranskou, Sokolskou a 5. května přes Jižní spojku zpátky k obchodnímu centru Arkády na pražském Pankráci. Očekáváný návrat všech řidičů sportovních a luxusních automobilů a rozloučení je po 16.00 hodině.

Na návštěvníky čekají různé akce a soutěže

Spanilá jízda Prahou doplní unikátní výstavu 'V zajetí Porsche', která se koná ve dnech 9. - 29. dubna 2015 v obchodním a společenském centru Arkády na pražském Pankráci.

Na návštěvníky čeká krom speciálních víkendových akcí a soutěže o Porsche na víkend hned několik netradičně pojatých expozicí historických i aktuálních modelů vozů Porsche, mezi nimiž nebudou chybět takové perly jako Porsche 356 nebo Porsche Carrera GT.