Speciální nabídka 'Vlak+ hokej' platí z jakékoliv stanice na území celé České republiky do místa konání hokejového zápasu (Ostrava, Praha).

Zákazník si nechá jízdenku orazítkovat u stánku Českých drah (ve fanzóně u stadionu) a zpáteční cestu má díky tomu zdarma. Bez razítka je ale neplatná! Jízdenku 'Vlak+ hokej' lze koupit na kterékoliv pokladně Českých drah.

„MS IIHF v ledním hokeji 2015 je výjimečná událost a jako národní železniční dopravce jsme rádi, že můžeme být jeho oficiálním partnerem,“ říká předseda představenstva ČD a fanoušek české reprezentace Pavel Krtek.

České dráhy budou posilovat spoje do Ostravy a Prahy

„Budeme přepravovat jak hokejové celky, které daly vlakům ČD přednost před letadly, tak také jejich fandy. Chystáme se proto posilovat spoje do Ostravy a Prahy. A během utkání v Praze budeme podle potřeby mimořádně zastavovat vybrané dálkové vlaky v Libni nebo ve Vysočanech, odkud je to k O2 areně jen kousek,“ dodává Krtek.

Informace o cestování vlakem na duely Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 a tarifních nabídkách ČD naleznou fanoušci na www.cd.cz/nahokej. Na stánku ČD ve fanzóně v Ostravě i v Praze budou stabilně umístěny obrazovky s informacemi o vlakových spojích. Pro rychlou orientaci o spojích, respektive mimořádných zastaveních lze využít i mobilní aplikaci 'Můj vlak'.

Maskoty šampionátu jsou králíci z klobouku Bob a Bobek, objeví se tedy také na vlacích Českých drah.