SK Slavia Praha futsal
Čtvrtfinále
FC Balticflora Teplice
SK Slavia Praha futsal
1 : 11

(1:6)
FC Balticflora Teplice
Branky a nahrávky:
18. Vejvoda (A. Hrdina).
2. Sidnei, 6. Alberto (Marcelo), 6. Sláma (Marcelo), 10. J. Novotný (Marcio), 13. Giva (Marcelo), 20. Salák (Alberto), 22. Marcio (Sidnei), 28. Marcelo, 33. Holý (Alberto), 39. J. Novotný (Kovács), 40. Holý (Salák).
Rozhodčí: Melničuk - Chládek. . Diváci: 150.
Sestavy:
Bartůněk (Rodinger) – Homola, Žampa, Matějka, Míča, Kosina, Filinger, Brychta, A. Hrdina, Bozděch, Vejvoda, P. Novotný.
Jeronima (Kalina, Krišal) – Kovács, Marcio, Giva, Alberto, Holý, Sláma, J. Novotný, Salák, Sidnei, Marcelo.

O osudu střetnutí bylo rozhodnuto po první půli, kdy Teplice vedly 6:1. „Zápas se mi hodnotí špatně. Šlo asi o vůbec nejhorší utkání, jaké jsme proti Teplicím odehráli. Hlavně v prvním poločase. To, co jsme dělali za chyby v Teplicích, a přitom jsme nehráli špatně, se dnes zdvojnásobilo,“ zlobil se slávistický trenér Martin Brychta.

„Někteří hráči přistoupili k utkání laxně, a proto skončil zápas takhle vysokým rozdílem. Mrzí mě to, jelikož zahrát si ve čtvrtfinále proti nejlepšímu mančaftu základní části, by mělo být pro hráče ctí a měli by se chtít ukázat. Jenže to se vůbec nestalo,“ mrzelo kouče sešívaných.

Špatného výkonu Pražanů si všiml i teplický kapitán Zdeněk Sláma: „Dnes se hrálo jednoznačné utkání. Pomohly nám rychlé góly. Myslím si, že dnes hrála Slavia odevzdaně, oproti prvnímu zápasu. Přišli to jen odehrát a domů. Slavia mi připadala podstatně slabší než u nás.“