10. Amrani (Rodek), 19. Rodek (Lištván), 22. Amrani (Brahimi), 39. Ramirez (Capeta), 39. Amrani (Rodek), 41. Lištván (Capeta), 45. Lištván (Ramirez), 48. Ramirez (Amrani)
22. Belej (Brůna), 27. Svoboda (Havel), 28. Záruba (Belej), 28. Záruba (Belej), 38. Svoboda (Záruba), 42. Záruba (Chadzidis), 45. Belej (Mareš), 50. Mareš (Belej), rozhodující pk Belej.
Rozhodčí: O. Černý - Melničuk. . Diváci: 130.
Sestavy:
Vahala (Bezstarosti) – A. Simitči, Rodek, Lištván, Brahimi, Amrani, Ramirez, Capeta, Kiliján, Dvořák, Stýblo, Hochman.
Kubíček (Hanzlík) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Pollák, Šidla, Belej, Záruba, Havel, Prokeš.

Benago mělo souboj slušně rozjetý. Ve 22. minutě vedlo po trefě Amraniho už 3:1. Jenže ve 27. minutě snížil Svoboda a minutu poté dal dvě slepené branky Záruba. Tango rázem vedlo 4:3. „Za stavu jedna tři jsme se semkli a nevzdali jsme to. Řekli jsme si, že budeme hrát pořád naplno,“ sdělil k obratu brněnský brankář Václav Kubíček.

„Nechápu, co se stalo... Vedli jsme tři jedna, měli jsme mít duel pod kontrolou! Asi přišlo zatmění. Rázem se zápas otočil. To se v play off prostě nesmí stát,“ zdůraznil trenér zručského Benaga Beni Simitči.

Dramatickou přestřelku musely rozhodnout až pokutové kopy

Dvě minuty před koncem se po trefě Svobody zdálo být rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Dvoubrankové manko Benago v předposlední minutě smazalo a za stavu 5:5 zahodilo desítku. Ramirez trefil tyč.

Na začátku prodloužení vedli Zručští po zásahu Lištvána, avšak Záruba opět srovnal. Ve 45. minutě padly další dva góly. Nejprve Belej vrátil vedení Tangu, ale hned po rozehrávce vyrovnal domácí Lištván.

Ve druhém prodloužení udeřila znovu Zruč, po brance Ramireze. Hosté začali hrát dvě minuty před koncem power play. Tu zužitkoval Mareš, který vyrovnal na 8:8. V penaltovém rozstřelu vychytal hostující brankář Kubíček Amraniho a Capetu, čímž poslal Brňany do vedení v sérii 1:0.