Pro florbalové fanoušky je připraveno hned několik vychytávek. Nejviditelnější bude určitě místo konání. Poprvé v krátké historii haly 'Jedenáctka VS' se zde bude hrát televizní utkání.

V hale bude položen speciální šedivý povrch, na kterém Chodov ještě domácí duel nehrál. Hřiště bude tradičně obklopeno mobilními tribunami, které navýší kapacitu až na 700 sedících diváků.

Skvělou atmosféru bude garantovat profesionální DJ Aleš Matoušek a diváci, kteří budou mít k dispozici papírová a plastová tleskadla. Přímo v hale budou v prodeji úplně nové merchendisingové předměty, fanoušci se mohou těšit na vystoupení Cheerleaders Start98 či na přestávkovou soutěž o originální dresy hráčů. K dostání bude také speciální zápasový časopis.

Mladá Boleslav je na papíře největším favoritem soutěže

Propagace se nese v duchu hesla VZEPŘEME SE SÍLE a jejím nosným prvkem je video, ve kterém vystupuje chodovský odchovanec Jan Fiala. Scénáristou, režisérem, kameramanem a střihačem klipu je chodovský brankář Jan Barák, jenž se také postaral o hodnocení svých spoluhráčů. To si budou moci diváci přečíst ve speciálním zápasovém časopise.

Proč doprovází zápas tento slogan? Odpověď je jednoduchá. Mladá Boleslav v posledních letech vyztužila svou sestavu mnoha kvalitními hráči, namátkou Curney, Jelínek, Kološ, Rytych, a na papíře je asi největším favoritem soutěže! Ani Chodov se ovšem neřadí k otloukánkům soutěže a před domácími diváky bude chtít výborného protivníka porazit.

Bude to atraktivní zápas, shodují se Curney s Ondruškem

„Play off je za dveřmi, týmy už by se měly blížit své 'TOP' formě. Navíc je mezi oběma celky velká sportovní rivalita, takže to bude nejlepší možná pozvánka právě na blížící se vyřazovací boje,“ říká nejproduktivnější hráč Chodova Tom Ondrušek.

A Jiří Curney, který vládne produktivitě Mladé Boleslavi i celé soutěže, ho poté doplňuje: „Myslím, že to bude divácky atraktivní zápas a padne spousta gólů! Jelikož oba týmy vyznávají útočný florbal, očekávám ofenzivní smršt!“