Tomáši, proč právě hostování v Plzni?
Chci Plzni pomoci zpět do první ligy. Nechci teď jezdit týdně mimo Plzeň, chci být více doma. Už kvůli manželce, zaměstnání a sportu. Trénuji v Plzni i velký fotbal, ale futsal je sport číslo jedna. 

Co vás po příchodu do Plzně potěšilo?
V Plzni je dobrá parta, těším se mezi kluky. Dokonce mi udělala velkou radost i ta možnost mít číslo 28, které je v Plzni překvapivě volné. 

Jakou roli budete v Indossu mít?
Nemusím být stroj na góly, i když se to často očekává. Chci přidat zkušenosti a držení míče. Dva měsíce jsem měl pauzu a musím se do toho znovu dostat! Především chci zapadnout do týmu a bavit se futsalem.

Co rodinné zázemí?
Mám skvělou manželku, která mě podporuje. Navíc chceme postavit dům a k tomu bychom chtěli i rozšířit rodinu o miminko. Proto i ten návrat do Plzně. A dalším důvodem je práce. Mám teď dobré zaměstnání. Sám už vím, že futsal mě nebude živit celý život. 

Hostování vám skončí po sezoně, jaké jsou další plány?
Jsem v Plzni na hostování do konce sezony a uvidíme, jak se domluvíme dál! Bude důležité, jak se domluví Indoss s Benagem. V Plzni bych ale rád zůstal i nadále. K tomu bych mohl pomoci také u juniorky.

A na co se v Plzni těšíte?
Na plzeňské fanoušky. Fanatici jsou doma znát... Dále na to, že budu po delší pauze hrát. A rovněž na to, že se na mě přijdou podívat přátelé z Plzně.