Posledním hostem večera byla modelka Barbora Podzimková, éterická dívka, která přišla celá v bílém a vyřazovala z ní opravdu veliká křehkost. Moderátor prozradil, že je vítězkou posledního ročníku Elite Model Look! Barboře je 15 let a má před sebou zjevně slibnou budoucnost topmodelky.

Kráska povyprávěla, co všechno jejímu vítězství na finále v Číně předcházelo, a připustila, že finalistky v téhle soutěži se stávají těmi nejlepšími modelkami světa.

„A co škola? Pošlete jim pohled!“ radil jí Kraus. Barbora mu oponovala, že do školy chodit musí, že to je podmínka toho, aby se mohla věnovat modelingu! Ale přiznala, že na konci února odlétá na dva měsíce pracovat do Tokia.

Bratrům je můj úspěch asi jedno, smála se Podzimková

Kraus se vyptával na rodiče, zda například především tatínek nemá o Barboru strach, když letí takto daleko. „Kde jste byla nejdál?“ chtěl znát moderátor. „Na Šumavě!“ zareagovala nejdřív velice spontánně Barbora.

Co její dva starší bratři a obrovský úspěch Barbory? „Vědí vůbec o tom, s kým doma žijí?“ položil další otázku moderátor. „Těm je to asi úplně jedno,“ smála se vítězka prestižní soutěže Elite Model Look.

Všichni se zasmáli taktéž o chvilku později, kdy mezi jejími fotkami vyskočila fotka Jana Krause zamlada. Asi vtípek štábu. „To jsem já!“ ulekl se moderátor a navázal na příjemné povídání s půvabnou Barborou, která čím skromněji a tišeji mluvila, tím více jí všichni se zájmem naslouchali.