Projekt umožní lidem navštívit za jedno vstupné 99 Kč hned několik zlínských hudebních klubů a fitcenter. Například Vita Sana, Crossfit, Dance Institut, Blok 12, Bamboo club či Musicland. K akci se připojilo také OC Zlaté Jablko.

„Všechny peníze ze vstupného poukážeme onkologickému oddělení. Pomoci dobré věci bude možné také zasláním dárcovské DMS či zasláním libovolné sumy na transparentní účet, který pro tento účel zřídíme,“ řekl Ondřej Albrecht, zastupitel města a člen organizačního týmu. Dodal, že všichni umělci, kteří v rámci projektu vystoupí, se vzdali svého honoráře.

Život je dar odstartuje v 10 hodin ve zlínských fitcentrech, od 18 do 22 hodin bude připraven program v OC Zlaté Jablko a ve 22 hodin se otevřou hudební kluby. „Jde o nultý ročník akce, přesto počítáme až se dvěma tisíci účastníky! Program je totiž kvalitní a hodně lidí osloví také možnost pomoci dobré věci,“ předpokládá Ondřej Albrecht.

Projekt podporuje i primátor Miroslav Adámek. „Pomůže nemocným, takže je nutné, aby jsme se město i já osobně k realizaci připojili,“ ujistil.