Naše jediná Miss World Taťána Kuchařová přišla nakoupit dárky do prodejny Dermacol do nákupního centra PALLADIUM nejen pro sebe, ale nezapomněla ani na své seniory z nadace Krása pomoci. Neboť je dlouhodobě tváří značky Dermacol, dohodla se, že k Vánocům věnují nadaci kosmetiku, kterou Taťána osobně vybere: „Vybrala jsem z řady produktů, které Dermacol nabízí. A to jak pro nadaci, tak pro svoje babičky a dědu. Dárky nakupuji během roku, některé až těsně před Vánoci. Avšak na co u svých dárků dbám, je, aby byly originální a praktické.“ A to kosmetika bezesporu je.

S majitelkou firmy Dermacol - Věrou Komárovou - se zná Taťána Kuchařová pět let. Lucii Borhyovou s ní pojí dokonce již dvanáctileté přátelství a vždycky si přála, aby se všechny společně setkaly. Nejen ona si totiž myslí, že jsou si tyto dvě krásky něčím podobné. Taťáně Kuchařové se už několikrát stalo, že jí při focení řekli, že má podobné oči jako Lucie Borhyová. „Taťána a Lucie jsou mimořádně krásné Češky, a když se jim zadíváte pořádně do očí, nebudete si jisti, na kterou z nich koukáte,“ komentovala podobu těchto dvou atraktivních blondýnek Věra Komárová.

Lucie Borhyová: Kosmetiku ráda dostávám i dávám

Mít vymyšlené dárky, je jedna věc. Poté následuje honba za pokladem, kterou znepříjemňují přeplněná nákupní centra nepříjemnými lidmi. „Mám ráda, když mohu nakoupit dárečky na jednom místě pro všechny. Co mne překvapilo, že Dermacol výrobky jsou vhodné i pro muže. Tím se to dost ulehčuje,“ smála se oblíbená moderátorka zpravodajství Lucie Borhyová, která přišla na nákup se svou maminkou Alenou.

Na Lucii Borhyové jde vidět, že je hodně rodinný typ a blízkým chce udělat na Vánoce radost. Co si však Lucka koupila sama pro sebe? „Mě úplně nadchnul placatý lesk na rty. Když jdu na nějaký večírek, mám s sebou pouze psaníčko, kam se mi nikdy nic nevejde. Tenhle tam bude pasovat přesně,“ a přidala lesk do nákupního košíčku.

A jaký je názor těchto dam na líčení? „Kosmetiku mám ráda, ráda ji dostávám a ráda ji i dávám. A to i přesto, že díky své profesi se líčím opravdu často. Asi proto je pro mne nejdůležitější se dobře odlíčit. Pleť potřebuje dýchat. Ale také často používám ochranné krémy s vitaminy. Oblíbila jsem si paletu korektorů, rozjasňující fluidy a pudry,“ přiznala Lucie.

Taťána Kuchařová: Kosmetiku je dobré používat preventivně

„Je dobré kosmetiku používat preventivně. Ráda používám hydratační krémy! Když však nemusím, nelíčím se. Ve své práci modelky a herečky si make-upu užívám dostatečně,“ řekla Miss World 2006 Taťána Kuchařová. Na kráse jí to ovšem rozhodně neubírá. Září štěstím a láskou, a to se poté pleť o sebe stará sama. Aneb jak řekla Lucie Borhyová: „Kvalitní kosmetika je sice důležitá, ale dle mého názoru je neméně důležitá vnitřní pohoda a vyrovnanost.“

I přes velké pracovní či osobní úspěchy ovšem zůstávají tyto dvě krásné ženy ve vánočních přáních velmi skromné. Obě se navíc shodly na tom, že není nic důležitějšího, než aby se měli v rodině všichni rádi a užívali si každý společný den. Aby svátky trávili jako rodina společně.