Včera, tj. v sobotu 13. prosince 2014, se konala v karlovarském Grandhotelu Pupp společenská akce Kalibra action bál.

Bál byl rozdělen na tři sekce. Ta hlavní se odehrávala ve velkém Slavnostním sále, ve kterém bylo připraveno pro interprety velké pódium, kde se uskutečnil hlavní program. Po úvodním proslovu známého moderátora Jana Čenského byl ve 20 hodin tento bál zahájen.

První seskupení Big Papa vystoupilo ve Slavnostním sále, kapela zahrála hity 60. let, z dob Beatles nebo Petra Nováka. Krátce po nich vystoupil na pódium Xindl X, který přilákal svými hity, jako jsou Barbína, Čecháček a Totáček nebo Chemie, převážně mladé publikum.

Chviličku po něm se představila hudební stálice Eva Pilarová s písní Montyho čardáš. Poté následovala píseň Měla vlasy samou loknu a nechyběly ani hity Hello Doly, Rodeo či Kočka není pes.

Po pauze ve Zrcadlovém sále vystoupila zpěvačka Leona Machálková, jež v příjemném duchu zazpívala své hity Jsem to já nebo Zázračná moc. Po ní se představilo sehrané duo Václav Neckář se svým bratrem Janem. Ti zazpívali známé skladby jako Časy se mění, Čaroděj dobroděj či Půlnoční.

Nechybělo ani vystoupení českého Franka Sinatry Ládi Kerndla či rockového zpěváka Petra Koláře. Ve stejný čas vystupoval Vašo Patejdl ve Zrcadlovém sále, kde zazpíval oblíbený song Zloděj slunečnic, ale také romantickou píseň Nepriznaná.

Program letošního bálu zakončilo vystoupení muzikálových herců Děti ráje, s hity Michala Davida. A kdo se chtěl ještě bavit, tak v suterénním Bechersbaru probíhala do ranních hodin diskotéka vedená DJ Martinem Hrdinkou.