1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
11.kolo
FC Tango Brno
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
7 : 2

(3:0)
FC Tango Brno
Branky a nahrávky:
3. Michalec (Vladyka), 8. Vladyka (Vágner), 14. Sklenář (Formánek), 30. Šabata (Formánek), 32. Formánek, 32. Sklenář (Michalec), 35. Vladyka (Šabata).
27. Belej (Záruba), 40. Chlad.
Rozhodčí: Hofmann - Chládek. . Diváci:
Sestavy:
L. Gerčák (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Vágner, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Münzberger.
Kubíček (Bočánek) – Chadzidis, Vlček, Svoboda, Mareš, Brůna, Buršík, Šidla, Belej, Záruba, Cenek, Tachtadžis, Chlad.

„Vyhráli jsme zcela zaslouženě, skóre odpovídá průběhu zápasu. Celé utkání jsme byli lepším týmem a před hráči musím smeknout. Podali výborný výkon, nejlepší pod mým vedením,“ chválil hráče trenér Nejzbachu Roman Páral.

„Začali jsme velice dobře a dostali se do tříbrankového vedení. Ke konci první části jsme měli čtyři velké gólové šance, ale soupeře jsme bohužel nedorazili! Ve druhém poločase Tango zvýšilo aktivitu, začalo hrát power play, ale ničím nás nepřekvapilo. Bohužel, dostali jsme branku v oslabení. Poté jsme ale dali čtvrtý a pátý gól, čímž jsme zápas rozhodli,“ dodal Páral.

„Naše odhodlání zůstalo v šatně. V první půli jsme hráli fakt špatně,“ zlobil se trenér Tanga Vlastimil Bartošek. „Vysoké Mýto bylo lepší a zaslouženě vedlo tři nula. Mohlo to být i víc. Ve druhém poločase už jsme hráli lépe, snížili jsme na 3:1, jenže následně se v hledišti strhla bitka, kdy napadli naše fanoušky, a zápas byl přerušen.

Atmosféru tohoto zápasu si přesto brněnský lodivod pochvaloval. „Atmosféra byla jinak parádní,“ přiznal kouč Bartošek a dodal: „Když jsme se mohli chytit, tak jsme dostali dvě branky a bylo definitivně rozhodnuto.“