Holt je rodákem z kanadského Vancouveru, vlastní dvojí kanadsko-americké občanství. Již v roce 2003 byl draftován New Yorkem Rangers, po dokončení studií si v prosinci 2005 připsal svůj první start v NHL. Většinu své zámořské kariéry strávil v nižších soutěžích AHL a ECHL, avšak do NHL se podíval ještě jednou v únoru 2009 v dresu St. Louis Blues.

Zajímavostí je, že ani v jednom ze svých dvou startů v NHL Holt neinkasoval, navíc se v březnu 2010 stal již desátým brankářem v historii, který vstřelil gól v AHL, když při power play soupeře trefil opuštěnou klec.

V létě 2010 oznámil přesun do Evropy, když podepsal kontrakt s Rigou hrající ruskou KHL. Za lotyšský velkoklub odchytal dvě sezóny, v té druhé byl vybrán rovněž do Utkání hvězd KHL. Sezónu 2012/13 začal v Jekatěrinburgu, než se přesunul do ukrajinského Doněcku a dochytal ročník za místní Donbass.

Z osobních důvodů posléze na rok přerušil hokejovou kariéru. Na led se vrátil letos v dresu italského Renonu, nyní přestupuje do konce sezóny do Znojma! Svoji premiéru by si měl odbýt v pátek na ledě Klagenfurtu.

Působení ve Znojmě naopak končí slovenský brankář Tomáš Tomek. „Tomáši Tomkovi končil 30. listopadu try-out. Rozhodli jsme se opci na něj neuplatnit! Ale chceme mu poděkovat za jeho výkony ve znojemském dresu. V zápasech mu kolikrát chybělo potřebné štěstí," vysvětluje Dočekal.

„Tuto situaci jsme museli zavčas řešit, a proto jsme hledali nového gólmana! Naskytla se možnost získat Chrise Holta. Přistoupili jsme k tomu, jelikož je to ostřílený brankář se zkušenostmi z KHL. Věříme, že je to typ gólmana, kterého jsme hledali, a společně s Patrikem Nechvátalem vytvoří brankářské duo, jež nám pomůže v EBEL uspět."