STUDENT AGENCY již dnes odstartovala předprodej jízdenek na novou linku žlutých autobusů na trase Praha – Jihlava – Znojmo – Vídeň. Denně se tedy navýší počet spojů mezi Prahou a Vídní z původních osmi na jedenáct.

Prostřednictvím nové trasy dojde ke zrychlení spojů na lince Praha – Vídeň či zpět o třicet minut (přes Brno do Vídně trvá cesta 4:50 minut, přes Znojmo do Vídně trvá cesta 4:20 minut), což představuje jedno z nejrychlejších a zároveň nejpohodlnějších spojení na této trase.

„Reagujeme na dlouhodobou poptávku našich zákazníků po spojení Praha – Vídeň, kdy jsme od poslední změny v jízdním řádu (v loňském roce) evidovali zvýšený zájem. Nově tedy bude STUDENT AGENCY zajišťovat spojení na této lince 11x denně. Cestující si budou moci vybrat trasu přes Znojmo, nebo přes Brno,“ řekla Ivana Kašická, ředitelka autobusové dopravy STUDENT AGENCY.

„Pro nové spojení jsme se rozhodli zvolit jinou trasu než doposud – tedy přes Jihlavu a Znojmo, která cestujícím z Prahy do Vídně umožní zrychlit dopravu až o třicet minut,“ uvedla dále Kašická a dodala:

„Zároveň, díky této trase, nabídneme zákazníkům až tři nová spojení: Praha – Znojmo, Znojmo – Vídeň a Jihlava – Znojmo a zpět. Klienti tedy budou moci využít rychlejší a přímé linky s nadstandardním komfortem. Tyto spoje budou provozovány autobusy ve stylu "FUN & RELAX" s palubním servisem v plném rozsahu, tj. nápoje zdarma, denní tisk zdarma, wifi či zábava prostřednictvím zábavního portálu, se kterým se cestující setkávají v našich autobusech.“

Jízdní řád nových linek: 

Základní ceník s Kreditovou jízdenkou:

Praha – Znojmo 190 Kč
Jihlava – Vídeň, centrum 310 Kč
Znojmo – Vídeň, centrum 260 Kč
Praha – Vídeň, centrum 420 Kč
Jihlava – Vídeň, letiště 400 Kč
Znojmo – Vídeň, letiště 340 Kč
Praha – Vídeň, letiště 540 Kč

 

 

 

 

 

 

Bližší informace naleznete na webových stránkách jizdenky.studentagency.cz