Neměla jste strach, jestli vám moderátoři nepoloží nějaké otázky tak zvaně příliš na tělo?
Neměla jsem vůbec strach. Kluky trochu znám a pořad sleduju. Věděla jsem, do čeho jdu. Čekala jsem určité otázky, které tam i zazněly. Jiné jsem naopak vůbec nečekala, ale i na ně jsem bez problému odpověděla. Nemám problém komunikovat s lidmi. Nepřipadala jsem si zaskočená.

Co vás v životě nejčastěji zaskočí?
Debilita... Omlouvám se za ten výraz, ale prostě je to tak. Blbost a omezenost mě pokaždé zaskočí. Přesto, že u některých lidí už ji tak nějak očekávám, ale dokáže mě to pořádně naštvat. V tu chvíli se cítím bezmocně. S inteligentním člověkem si řeknete argumenty a dá se s ním mluvit a rozebrat danou situaci! Ale s blbem neuděláte vůbec nic. Já jsem od přírody vzteklá, a proto mě tohle dokáže opravdu rozzuřit.

Jste nejen vzteklá, ale na druhou stranu i velký smíšek. Míváte s tím někdy problém?
To je pravda, směju se často a nejvíc s dětmi, které vymýšlí neskutečné věci a mají neuvěřitelné hlášky. A problém s tím někdy mívám, dost často se směju i při natáčení seriálu Svatby v Benátkách.

Co vás zaručeně rozesměje?
Stačí kolikrát vyloženě drobnost. Jen pohled či náznak. Jednou mě například rozesmála masařka, která mi právě při natáčení ostré klapky bzučela u ucha! V tom naprostém tichu se její bzukot strašně rozléhal a mně to přišlo zkrátka směšné, i když to byla blbina. Smějeme se taky nejrůznějším přeřekům, které z nás občas vypadnou.

Vlastně je to dar umět se zasmát i ve chvíli, kdy člověku něco nejde.
Je to potřeba. Kolikrát natáčíme hodně obrazů, jsme na place od rána a jsme unavení. A kdybychom byli zamračení či protivní, k čemu by to bylo? Kdybych se na lidi ze štábu tvářila nepříjemně, nikomu by to příliš nepomohlo. Vždyť je to krásná práce a já jsem moc ráda, že mě potkala. Tak proč si ji kazit?

Jak se Lola změnila od začátku seriálu?
Myslím, že je pořád stejná, jen ukázala vícero svých vlastností. A rozhodně to není negativní postava. Dokáže pěkně seknout, dokonce také podrazit, ale na druhou stranu pak umí přátele podržet a pomoct jim. A umí se i zamilovat. Je to holka, která mě fakt baví.

Co máte teď momentálně před sebou?
Natáčím další díly Svateb v Benátkách a jsem zvědavá, zda bude pokračovat projekt Kdo je kdo?. Nic jiného si z časových důvodů dovolit nemůžu. Vašíček je v první třídě a Alička je ve školičce. Zvládat práci a péči o děti, a především spoustu kroužků, které mají, je dost náročné. Vašík má dramatický kroužek a fotbal, Alička gymnastiku a taneční kroužek. Všechno to dohromady skloubit je někdy opravdu masakr.

Jak to řešíte?
Rozhodli jsme se, že si uděláme pár dní volno, pojedeme lyžovat na ledovec! Děti už jsou natěšené. Já osobně bych si sice vybrala spíše cestu k moři, ale nechci vytrhnout děti na týden ze začínající zimy a odjet na delší dobu stejně kvůli natáčení nemůžu. A vlastně ani kvůli Vašíkově škole, nechci, aby ji moc zameškával.

Lyžujete ráda?
Nelyžuju vůbec. Už víc než dvacet let jezdím pouze na prkně. Ale kvůli dětem jsem se loni na lyže postavila, abych je učila lyžovat. Vašík už to docela umí, Aličku to chci naučit. A musím říct, že dnešní carvingové lyže jsou skvělá věc, na nich se jezdí samo. Oproti lyžím, které byly k mání před cca dvaceti lety, je to velký rozdíl. Vlastně mě lyžování docela i bavilo.