HC Bobři Valašské Meziříčí - VHK Vsetín 2:5 (1:1, 1:1, 0:3)

  • Branky a nahrávky: 14. Sprušil (Škumát), 28. Martiník (Varga David, Varga Martin) – 12. Báchor (Podešva, Kubo), 29. Vaněk (Slováček), 49. Kolařík (Hrazdira, Haloda), 58. Kolařík (Daněk, Tichý), 60. Haloda (Mikšovský). Rozhodčí: Fiedler – Novotný, Šimčík. Vyloučení: 7:7 navíc Vydržel (VAL) 10 min. OT + Kuchta (VAL) 2+10 min. ZHK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: ?. Střely na branku: 26:27. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
  • Sestavy:
  • HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel – Finkes, Fišera, Mikel, Šimek, Kysučan, Zábojník, Valentík, Baroš, Kundrátek, Martiník, Randýsek, Slovák, Sprušil, Škumát, Varga David, Varga Martin, Gulda, Matušenko, Kuchta, Matějek.
  • VHK Vsetín: Hromada – Hurtík, Nedbálek, Haloda, Tichý, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek (21. Štrbík), Vaněk, Ambruz – Mikšovský, Hrazdira, Kolařík – Kubo, Podešva, Vítek – Slováček, Daněk, Hruška.

Ohlasy po utkání:

  • Jan Vavrečka (trenér Valašského Meziříčí): „Dnes jsem hráčům po utkání neměl moc co vytknout, samozřejmě tam chyby byly, z nichž padly branky. Ale nasazení, odhodlání a možná i na šance, si myslím, že jsme chvílemi byli i lepší. Bohužel jsme šance neproměnili. Jsme ve fázi, kdy náš výkon jde nahoru, ale stále nevyhráváme. Avšak pokud si kluci udrží odhodlání a vnitřní motivaci, tak věřím tomu, že v dalších soubojích musíme bodovat! Myslím, že tohle mužstvo má na to, aby v domácích zápasech pravidelně bodovalo.“
  • Luboš Jenáček (trenér Vsetína): „Samozřejmě máme radost z výsledku a také ze zlepšené hry v určitých fázích. Počítají se hlavně body, ale myslím, že ve Valmezu to bude mít každý soupeř těžké, protože mají lepší tým než loni. Ze začátku jsme měli velké problémy v obranném pásmu, kdy jsme si nepokrývali hráče a dostali z toho i branky. Museli jsme na vývoj reagovat, po první třetině jsme udělali změny v sestavě a myslím, že poté se naše hra okysličila a zvedla. Jsem rád i za fanoušky, kterých tady přijelo opět hodně, fandili parádně a za to jim patří velký dík.“