Dlouho nevzbudil pozornost ve studiu téhle show host tak, jako Miss Tattoo Adriana Křečková. Samozřejmě zaujala četným tetováním, ale kupodivu také dlouhými šedivými vlasy, na které se jí moderátor okamžitě dotázal. „Já jsem si chtěla vyzkoušet, jaké to bude, až budu starší,“ smála se misska.

Krausovi následně věnovala falešné tetování: návleky na ruce, které pak také budou vypadat jako tetované. Překvapený moderátor nicméně velké nadšení zrovna neprojevoval…

Zajímalo ho také, jestli má Adriana ještě nějaké místo na další tetování. A prý ho má ještě spoustu: „Nohu mám volnou, záda, boky…“ „Ale na boky se třeba nepodíváte…“ „Já nevím, jak Vy, ale já si na boky vidím,“ dostala Jana Krause extravagantní kráska svou odpovědí.

Piercing pod rty Adriany? To je pro krásu, tvrdí Miss Tattoo

Moderátora zajímalo, kdy Adriana tetování propadla. „Nejprve to byly barevné vlasy, piercingy. Tetování je další logický krok,“ popsala svůj vývoj. Jan Kraus zauvažoval o sobě: „Já si to nechám na penzi. Až nebudu mít co dělat, tak se pořádně počmárám!“

Pak si chtěl prohlédnout Adrianina tetování a vypadal mírně zděšeně, když na jejích pažích nacházel mrtvou Sněhurku, mrtvé potkany či jiné ne zcela běžné věci.

O piercingu pod rty Adriany se vyjádřil jako o uschlé rozince a dívku tím velmi pobavil. „A co to tedy je?“ nedal se a vyzvídal. „To je pro krásu!“ uzavřela Miss Tattoo svou návštěvu a uvolnila místo vedle Jana Krause třetímu hostovi.