Zpravodajské studio, jež je umístěno v kamionovém návěsu, si během srpna, září a října přišly prohlédnout desetitisíce lidí. Premiérově se vysílalo 9. srpna v Mikulově, následně i v Pardubicích, Brně, Hradci Králové, Ostravě, Karlových Varech, Olomouci, Plzni, Liberci a Jihlavě.

Výjimečný projekt TV Prima v sobě kloubil zábavu s dobročinnými projekty a samotným vysíláním Zpráv.

Součástí každého výjezdu byly taktéž pravidelné autogramiády moderátorů a herců TV Prima. V Jihlavě se představili např. mladí herci z oblíbených Vinařů Jan Brožek a Tomáš Materna. Zpravodajskou hodinu poté na místě pokrývali Terezie Kašparovská, Tomáš Hauptvogel, Bára Kozáková, Roman Pech, Lucie Šilhánová a redaktorka Michaela Nováková.

S poděkováním celému týmu se osobně dostavili i generální ředitel TV Prima Marek Singer a šéfredaktorka zpravodajství Jitka Obzinová.

„Když jsme v srpnu se zpravodajskou roadshow startovali, byli jsme napnutí, jak ji diváci přijmou. Nyní mohu říci, že jsme nabídli skutečně unikátní projekt, který oslovil desetitisíce nadšených lidí po celé republice. Přiblížili jsme se víc divákovi, ukázali, jak funguje naše zpravodajství, a spojili i zábavu s dobrými skutky,“ říká šéfredaktorka zpravodajství FTV Prima Jitka Obzinová.

„Velký přínos vidím také u našich moderátorů a redaktorů, kterým vřelé přijetí diváků na náměstích dodalo elán do další práce. Prima jede a divákům proto patří velké díky za jejich nemalou přízeň,“ dodala Obzinová.

Unikátní mobilní studio TV Prima vyrobil slovenský architekt Jaroslav Holota! Ten navrhoval i celou dekoraci pražského studia, odkud se dnes vysílají nejen všechny zpravodajské relace, ale také pořady Očima Josefa Klímy, Miniduel a Partie.